AK Parti Ardahan İl Başkanlığının düzenlediği toplantıya katılan Vekil Atalay, yeni seçilen yönetim ile tanıştı

Kategori: ARDAHAN HABER Güncelleme: 02.02.2015 11:47:40 Toplam 1897 defa okunmuştur.

AK Parti Ardahan İl Başkanlığının düzenlediği toplantıya katılan Vekil Atalay, yeni seçilen yönetim ile tanıştı

AK Parti Ardahan İl Başkanlığının düzenlediği toplantıya katılan Milletvekilimiz Prof. Dr. Orhan Atalay, yeni seçilen yönetim kurulu üyeleriyle tanışmış ve 7 Haziran’da yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde beklenen başarının sağlanmasına yönelik görüşmelerde bulunmuştur.
Kısa bir süre önce yapılan kongrede tek aday olarak seçilen Av. Yusuf Demirci Başkanlığındaki yönetim kurulu toplantısına Milletvekilimiz Prof. Dr. Orhan Atalay, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy, Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar, Çıldır Belediye Başkanı Yakup Azizoğlu, Göle Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu, AK Partili İl Genel Meclis üyeleri ve Belediye Meclis üyeleri, Merkez İlçe Yönetimi, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve İl Yönetim Kurulu üyeleri katılmıştır.
İl Başkanı Yusuf Demirci İl Yönetim Kurulu üyelerinin isimlerini tek-tek okuyup tanıttıktan sonra yaptığı konuşmada, “2015 genel seçimlerinde Türkiye’de ve Ardahan’da başarıyı en üst seviyeye çıkarmak için var gücümüzle çalışacağız. AK Parti iktidarı son 12 yılda Türkiye’de değişim ve dönüşümün merkezi haline gelmiştir. Bu doğrultuda Yeni Türkiye mücadelemiz sürecektir. Türkiye’de yapılan yatırımlar herkesin malumudur ve dün olduğu gibi bundan sonrada bu yatırımlar Ardahan’da da kesintisiz devam edecektir. Bizde Ardahan olarak devlet yatırımlardan yaralanıyoruz ve yaralanmaya devam edeceğiz. Yeni yönetimimle birlikte, AK Parti kadrolarıyla çalışmalarımız tüm hızı ile sürecek, Ardahan ve ilçelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerimiz devam edecektir” demiştir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
   • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
   • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
   • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
   • Facebook ile Giriş Yap  
   • KULLANICI GİRİŞİ
   • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
   • YORUM YAZ
   • AK Parti Ardahan İl Başkanlığının düzenlediği toplantıya katılan Vekil Atalay, yeni seçilen yönetim ile tanıştı