AK Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın,partisinin 6. olağan kongresinde Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde azim ve kararlılıkla yoluna devam edeceğini söyledi.

AK Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın,partisinin 6. olağan kongresinde Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde azim ve kararlılıkla yoluna devam edeceğini söyledi. 

AK Parti Genel Merkez 6. Olağan Büyük Kongresi öncesi istişarelerde bulunmak üzere AK Parti Ardahan İl Başkanlığında toplantı düzenlendi. İl Başkanı Hakan Aydın, partisinin 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara'da gerçekleştirilecek olan 6. Olağan Büyük Kongresi'ne ilişkin açıklamalarda bulundu.
Çok sayıda partilinin de katıldığı toplantıda, 16 Nisan 2017 tarihinde yapılan halk oylaması ile milletin onayını, 24 Haziran seçimleri ile de teyidini alarak hayata geçirilen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle birlikte Türkiye'de yeni bir dönemin başladığına işaret eden Aydın, ''Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, kurucusu olduğu, yuvam, sevdam, aşkım dediği partisine geri dönmüştür. 6. Olağan Büyük Kongre ile partimiz, içinde bulunduğumuz bu yeni sürece uyum aşamasını tamamlayacaktır. AK Parti, Türkiye'ye hizmet etmeye ahdetmiş bir parti olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle, bir demokrasi şöleni içerisinde kongresini yapacaktır.'' şeklinde konuştu.
16 yıldır girdiği tüm seçimleri kazanan AK Parti'nin ilerlemeyi ve yenilenmeyi teminat altına aldığını vurgulayan Hakan Aydın, ''Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan öncülüğündeki bu kutlu davanın neferleri olarak bizler, siyaseti bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Siyaseti bir makam ve statü değil bir görev ve sorumluluk addediyoruz. Görev ve sorumluluklarımızdaki değişim bizim için her seferinde bir yenilenme ve tazelenme anlamına gelmektedir. Bugüne kadar hizmet yarışında bayrağı aldığı noktadan hep daha ileriye taşıyan kadrolarımız, bugünden sonra da bu hizmet yarışında hep daha iyisi için çalışmaya devam edecektir.''ifadelerini kullandı.
-Kutlu yürüyüşümüzü engellemeye yönelik bütün girişimler boşa çıkacaktır
18 Ağustos Cumartesi günü bütün teşkilatlarıyla birlikte Ankara Spor Salonu'nda olacaklarını ifade eden Hakan Aydın, ''Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yorulmadan, bir an dahi duraksamadan büyük bir azim ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. İstikbalimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize verdiğimiz sözü tutarak, Türkiye'yi lider ülke yapma hedefimize kararlılıkla yürüyeceğiz. Aziz milletimizin kutlu yürüyüşünü engellemek için yapılan tüm girişimler, adı her ne olursa olsun, hangi mecrada yapılırsa yapılsın, milletimizin kararlı ve dik duruşu, AK Parti kadrolarının azmi ve gayretiyle boşa çıkacaktır. Büyük ve güçlü Türkiye, çocuklarımıza borcumuzdur. Kongremizin tüm AK Parti ailesine ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz.'' şeklinde konuştu.

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • AK Partide kongre heyecanı