Son yıllarda yayla ve kış turizmi konusunda ciddi gelişmelerin yaşandığı Ardahan’da, tur seferleri başlatan Ardahan Travel adlı acentenin yüzleri gülmeye başladı.

/

Son yıllarda yayla ve kış turizmi konusunda ciddi gelişmelerin yaşandığı Ardahan’da, tur seferleri başlatan Ardahan Travel adlı acentenin yüzleri gülmeye başladı.

Hassasiyetinizin farkındayız sloganı ile yola çıkan Ardahan Travel Tur Ajansı, Turizm taşımacılığında bölgedeki çözüm ortağı olarak önemli hizmetler veriyor.

Hizmetleri hakkında gazetemize açıklamalarda bulunan Ardahan Travel Tur Ajansı sahibi Gülay Okçuoğlu, 10 yıla aşkındır ikamet ettiğimiz Ardahan’da KOSGEB Girişimcilik kursunu tamamlayarak Ardahan Travel Turizm Seyahat Acentesini açarak Ardahan halkına hizmet ettiğini söyledi.

Okçuğlu, “Daha önce Çanakkale turuna gitmiştim. Orada tur firması açma fikri doğdu bende. Bende yapabilirim diye düşündüm ve Ardahan’da Ardahan Travel turizm seyahat acentesi hizmete açtım. Türkiye’nin her yerine ve Gürcistan’a turlar düzenliyoruz. Şuana kadar 50’ye yakın tur düzenledik” dedi.

Gürcistan’a 40’a yakın tur düzenlediklerini dile getiren Okçuoğlu, “Doğu Anadolu bölgesinde Gürcistan’ın başkenti Tiflis’e en çok tur düzenleyen firma konumundayız.  Turlarımızı 16-20 kişi arasında düzenliyoruz. Bizi tercih eden vatandaşlarımıza yararlı ve kaliteli hizmet veriyoruz. Çalışma prensiplerimiz, mükemmellik ve kalite, müşteri memnuniyeti, tutarlılık, yaratıcılık ve bilgi ilişkisinin sürekliliği, etik olmak, güven ve üst sempati. Turlarımız 1 gece 2 gündüz şeklinde. Gezilerimizde yöreye ait tarihi ve kültürel yerleri gezdiriyoruz. Konaklama ve yeme-içme ihtiyaçlarını biz karşılıyoruz” ifadesini kullandı.  

Kendileri için paradan çok müşteri memnuniyetinin önemli olduğunu dile getiren Gülay Okçuoğlu, “Biz firma olarak Ardahan’a turizmi kazandırmak için çalışıyoruz ve kaliteden ödün vermeden müşterilerimize hizmete devam ediyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli. Bizimle Tiflis turuna gelen memnun kalıyor ve Batum turu için de gelmek istiyor. B2 Belgeli, Klimalı, ferdi kaza sigortalı, rahat ve konforlu araç filomuzla yurt içi ve yurt dışı yolcu taşımacılığı yanı sıra gezi ve tur organizasyonu, düğün-nişan-kına törenleri, tiyatro, konser, toplu yemekler günü birlik konaklamalı turlar ile faaliyetteyiz. Ayrıca firmada uçak, otobüs, tren bileti, Hac, Umre, yurt içi ve yurt dışına araçta temin ediyoruz. Bize ulaşmak için size bir telefon kadar yakınız. Ardahan Travel'e 0530 959 47 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz” şeklinde konuştu.  Haber: Şenol Kirman

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • Ardahan Travel’den Batum ve Tiflis turu