Ardahanlı işadamı yerinde sayarken, Kars’ta önemli gelişmeler var…

Kategori: ARDAHAN HABER Güncelleme: 30.07.2017 15:18:21 Toplam 1102 defa okunmuştur.

Oruçoğulları, ikinci petrol şubesini açtı

Ardahanlı işadamı ticari alandaki duraklama nedeniyle yerinde sayarken, komşu ilimiz Kars’ta çok önemli gelişmeler var. Ardahan’da birçok alandaki işyerleri güç koşullarda ayakta durmasına karşı, Karslı işadamları atılımlar yapmakta ve yeni şubeler açmak suretiyle istihdama da katkı sunmaktalar. Buna bağlı olarak Kars’ta kömür ve inşaat malzemesi ticareti yapan Oruçoğulları şirketi, evvelki yıl birinci petrol ofisini açmış ve Cumartesi günü de ikinci şubesini törenle açarak, hizmet sunmaya başlamıştır.

Kars İl İdarecileri, Siyasi Parti mensupları, Mesleki kuruluş temsilcileri ve bölgemizde kömür ve petrol dalında hizmet veren işadamları ile kalabalık halk topluluğunun katıldığı petrol ofisi açılış töreninde bir konuşma yapan Oğuçoğullar şirketi yönetim kurulu Başkanı Ali Rıza Hoşgönüllü, “1996 yılında katı yakıt sektörüne giren firmamız, 2012 yılında da inşaat sektörüne girmiştir. Geçtiğimiz yıl Nisan ayında da Oruçoğulları madencilik ve akaryakıt sektörüne girilerek faaliyet alanını genişletmiştir. O günden bu güne geçen süre zarfında bize destek olan hemşerilerimizin tevecühleri karşısında, bizde vermiş olduğumuz hizmet kalitesini yükseltmeyi hedefledik. Müşterilerimizin bize yoğun ilgi göstermeleri nedeniyle, bizi de onlara karşı daha sorumlu hareket etme gereği doğurdu. Bundan dolayı bizde faaliyet alanımızı genişleterek şehrin başka bir noktasında hizmet verebilmek için adım attık ve yeni istasyonumuzu açmaya karar verdik. Türkiye genelinde 550 istasyonu ağıyla yurdumuzu saran hizmeti veren Aytemiz şirketinin bir istasyonunu daha Kars’ta açmanın gururunu hep birlikte yaşıyoruz. Çünkü Türkiye’nin en büyük dağıtım firması olan Aytemiz şirketi ağı içerisinde Karslı bir bayii olarak yer almak, sizi diğer bayilerin bir adım önlerine çıkarır. Bu da değerli büyüğümüz sayın İsmail Aytemiz’in şehrimze verdiği önemden kaynaklanıyor. Bizlerde Aytemiz şirketi bünyesinde yer almaktan onur ve gurur duymaktayız. Bundan dolayı değerli büyüğümüz ve hemşerimiz İsmail Aytemiz’e şahsım ve firmam adına sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. Değerli hemşerilerim ve protokol üyeleri, bizlere verdiğiniz desteği her zaman yanımızda hissettiğimiz sürece sizlere daha iyi hizmetler sunacağımıza söz veriyoruz. Bu arada açılışımıza katılan tüm davetlilerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Ayrıca komşu illerimiz başta olmak üzere, birçok ilden gelerek açılışımızı onurlandıran dostlarımıza da şükranlarımızı sunuyorum” diyerek, bütün davetlilerle yakinen ilgilenmeleri ve ikramlarda bulunmaları memnuniyetle karşılandı.
Haber: K.Tırpancı

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • Ardahanlı işadamı yerinde sayarken, Kars’ta önemli gelişmeler var…