AK Parti 24.25.26 ve 27. dönem AK Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay şehre sondaj makinesi kazandırıldığının müjdesi verdi.

 

AK Parti 24.25.26 ve 27. dönem AK Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay şehre sondaj makinesi kazandırıldığının müjdesi verdi. 

Ardahan’a birçok proje kazandıran, ilde bir çimento görevi yürüten, halkın tüm kesimleri tarafından sevilen, 24 Haziran seçimlerinde bir avuç insanla birlikte mücadele vererek rekor oyla milletvekili seçilen, şehre temiz ve dürüst siyaset getiren Atalay, İl Özel İdaresine kilit parke taş tesisinin ardından sondaj makinesinin kazandırıldığını duyurdu. 

“Yıllarca Elazığ'dan Erzurum'dan Konya'dan sondaj makinesi kovaladık durduk” diye Milletvekili Atalay şu açıklamada bulundu: 

“Adamın biri uzun bir yolculukta aşırı derecede susamıştı. Bir su kuyusuna rastlayınca inip doyunca suyunu içti ve yoluna devam etti. Henüz kuyudan uzaklaşmamıştı ki, susuzluktan ıstırap çeken bir köpek gördü. Dönüp kuyuya tekrar indi ve ayakkabısına su doldurup, ağzıyla tutarak kuyudan çıktı ve o köpeğe de su verdi. Yüce Allah da bu davranışından dolayı adamın günahlarını affetti. 
Bu hikâyeyi dinleyen arkadaşları: 'Ey Allah'ın Elçisi! Hayvanlara yaptığımız iyilikten dolayı da bize sevap yazılır mı? diye sordular. O da: 'Evet, can taşıyan her varlığa yaptığınız her iyilik için size sevap yazılır' buyurdu. (Hadis)

Yıllarca Elazığ'dan Erzurum'dan Konya'dan sondaj makinesi kovaladık durduk. Hamdolsun, makinemiz artık kapımızın önünde, elimizin altında, artık can taşıyan her varlığa su ulaştıracak 'ayakkabımız' vardır. Valiliğimize ve Özel İdaremize teşekkür ederim.''

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • Atalay’dan sondaj makinesi müjdesi