Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir talimat verdi, Belediye ekipleri Liselere Geçiş Sistemi sınavı (LGS) öncesinde yüzlerce öğrenci ve ailelerine maske dağıtımı gerçekleştirdi.

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir talimat verdi, Belediye ekipleri Liselere Geçiş Sistemi sınavı (LGS) öncesinde yüzlerce öğrenci ve ailelerine maske dağıtımı gerçekleştirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun partisinin bu haftaki grup toplantısında dile getirdiği; “Sınav noktalarında öğrencilere maske ve dezenfektan dağıtın” çağrısı CHP’li Ardahan Belediyesince karşılık buldu.

Küresel ölçekte yaşamı olumsuz etkileyen koronavirüs sürecinde başarılı bir kriz yönetimi sergileyen kentlerin başında Ardahan Belediyesi geliyor. Göreve geldiği ilk günden itibaren şehirdeki mevcut sorunları gidermek adına yoğun bir çaba sarf eden Belediye başkanı Faruk Demir, Covid-19 salgınında kentteki vatandaşların başta maske ve dezenfektan olmak üzere her türlü ihtiyacını karşıladı.

Başkan Demir ve ekibi bugün yapılan LGS sınavında öğrenci ve heyecanlı velilerini de unutmadı. Hatırlanacağı üzere Chp lideri Kılıçdaroğlu, salı günkü grup toplantısında yaptığı konuşmada, partisinin belediye başkanlarından sınav öncesinde öğrencilere maske temin edilmesi yönünde bir isteği olmuştu. Bu talebi geri çevirmeyen Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Liselere Geçiş Sistemi sınavı öncesi okul giriş noktalarında stantlar oluşturarak aileleriyle birlikte öğrencilere maske dağıtıp, başarı dileklerinde bulundu.

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • BAŞKAN DEMİR İYİ BİR SINAV VERDİ