Baydar, “Ardahan sorunlarının çözümü için her aşamada uğraşmamız gerekiyor” dedi

Kategori: ARDAHAN HABER Güncelleme: 02.02.2015 11:48:52 Toplam 1750 defa okunmuştur.

Baydar, “Ardahan sorunlarının çözümü için her aşamada uğraşmamız gerekiyor” dedi

AK Parti Ardahan İl Başkanlığını Av. Yusuf Demirci’ye devreden Veteriner Hekim Yunus Baydar, AK Parti’den Milletvekili aday adayı olması nedeniyle ile bu görevinden ayrılmakla birlikte, siyasi çalışmalarını daha yoğun olarak sürdürmekte ve “Ardahan sorunlarının çözümü için her aşamada uğraşmamız gerekiyor” dedi.
Türkiye’nin seçim atmosferine girdiğini anımsatan Baydar, kendisinin de aday adaylığı konusun da görüşmeler gerçekleştirdiğini ve fikir alış-verişlerinde bulunduğunu ifade etmesini takiben yaptığı açıklamada, 17 yıldır gerek veteriner hekim olarak, gerekse 5 binden fazla üyesi bulunan Damızlık Sığır Yetiştiriciler Birliği Başkanlığı ve 5 yıl Ardahan il Genel Meclis üyeliği görevim esnasında Ardahan ve Ardahanlılara hizmet ettim. Bulunduğum konumlar gereği Ardahan’ın sorunlarını yakından bilen biriyim. Son 4 yıldır da üstlenmiş olduğum AK Parti İl Başkanlığı ile de halkımızla daha iç içe oldum. İl Başkanlığı ki vatandaşın ilk dert kapısıdır. Biz bu dert kapısında görev yaptığımız süre içerisinde, yüreğimizi vatandaşa açtık. Hizmet anlayışı gereği vatandaşımızın her sorununu kendi derdimiz gibi değerlendirerek, kendi çapımızda çözümler bulmaya çalıştık, vatandaşa olan yaklaşımımız, vatandaşlarımızda çok güzel bir etki bıraktığını düşünüyorum. Yapmış olduğum siyasi görev itibariyle de vatandaşımızın sorunlarını çok yakından bilen biri olarak Milletvekilliği aday adaylığı konusunda kararımı vererek yola çıkmış bulunmaktayım. İnşallah, Haziran ayında yapılacak olan seçimlerinde AK Parti’den Ardahan Milletvekili adayı olmam konusun da gerekli yetkiyi aldıktan sonra, halkımızın da teveccüh göstermesi sonucu Ardahan’ı Ankara’da layık olduğu şekilde temsil edeceğimden ve Ardahan sorunlarının çözümü için en etkin şekilde hareket edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın. diye konuştu.
AK Parti’nin Türkiye’de taktire şayan güzel işler yaptığını ifade eden Baydar, AK Parti, Türkiye’nin partisi ve Türkiye’nin her noktasında hizmetleri var. 12 yıllık AK Parti iktidar partisinin hizmetleri her yere ulaşmıştır. Ancak yerelde halkın sorunlarını daha iyi bilen, halkın içerisinden gelen bir insanın Ankara’da yerelden gelecek olan talepleri daha iyi değerlendireceğini düşünüyorum. Hizmetin daha fazla gelmesi için yerelden daha fazla talebin oluşması gerekiyor. Belediye, Üniversite, Ticaret odaları, STK’lar ve ilgili diğer tüm yerel dinamiklerin projeler geliştirmesi gerekir ve Ankara’da da Ardahan’ı temsil edecek olan siyasetçilerin projeleri sahiplenmesine ihtiyaç vardır. Bende bu vizyonu üstelenerek Ardahan için gerekli her türlü çalışmada yer alarak çok iyi şeyler yapacağımıza inancım tamdır. şeklinde açıklamada bulundu.

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
   • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
   • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
   • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
   • Facebook ile Giriş Yap  
   • KULLANICI GİRİŞİ
   • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
   • YORUM YAZ
   • Baydar, “Ardahan sorunlarının çözümü için her aşamada uğraşmamız gerekiyor” dedi