Milliyetçi Hareket Partisi Ardahan Belediye Başkan Adayı Eğitimci Halil Kaçar, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Ardahan’da gezilmedik kapı, ev ve hane bırakmayan Kaçar, seçim çalışmalarını mütevazi ve büyük bir titizlik içerisinde gerçekleştiriyor. Kaçar’a Ardahan halkı da kapılarını açıyor, sevgi gösterisinde bulunup, başarı temennisinde bulunuyor.

Seçimlere 3 aydan az bir zaman kala projelerini açıklamaya hazırlanan genç Başkan Adayı Kaçar, 31 Mart Mahalli Seçimler öncesi gazetemize özel değerlendirmelerde bulundu.

MHP’nin Ardahan’da seçimi kazanacağını tekrarlayan Başkan Adayı Halil Kaçar, “MHP Ardahan’da seçimi kazanacaktır. Bunda hiç bir şüphemiz yoktur. Milletimiz ne yapacağını çok iyi biliyor. Ardahan’da birinci parti olacağız. En yüksek oyu biz alacağız. 1 Nisan’da mazbatayı alacağız, tebrikleri kabul edeceğiz. Bu bir şımarıklık değil, halkın içinde olma ve gerçekleri görme sanatıdır. Çünkü ben halkın içindeyim, halkla beraberim, Ardahan’da yaşayan her bir aileyle bir hukukum var. Ardahan halkına layık bir Başkan olacağım. Adalet ve eşit bir belediyecilik anlayışı içerisinde olacağım. Hangi partiden olursa olsun her vatandaşıma eşit bir hizmet götüreceğim” dedi.

‘ÇEKİLİYOR’ ŞEKLİNDE SÖYLENTİNLER YOK OLDU

Ardahan ile ilgili birbirinden önemli projelerinin olduğunu ve bunları kısa bir süre içerisinde basın aracılığıyla kamuoyuna açıklayacağını ifade eden Kaçar,

“Projelerimi hazırladım, önümüzdeki günlerde açıklayacağım. 32 yaşındayım, Allah nasip ederse Ardahan’ın en genç Belediye Başkanı olacağım. Ardahan’da her mahallenin adayıyım. Belediye başkanlığına talip olmak benim kendimin tek başına aldığı bir karar değildir. Şehrimizin önemli kanaat önderleri, dostlarım, akrabalarım ve ailemle yapılan istişare sonucu alınan bir karardır. Ardahan halkına hizmet için sabırsızlanıyorum. Her kesimden oy alabiliyoruz.  31 Mart gecesi güzel şeyler olacak, güzel sonuçlar alacağız” diye konuştu.

AK PARTİ’DEN CİDDİ OY ALIYORUM, HALK PROEJE ÜRÜNÜ OLANLARI BİLİYOR

Seçimlerde Ardahan’da diğer partilerden olduğu gibi AK Parti tabanında da ciddi bir oy aldığını anlatan Kaçar, “Ak Parti tabanında ciddi oy alıyorum. Biz gücümüzün farkınayız. Halkımız birilerinin iftiralarına, dedikodularına inanmadı. ‘Çekiliyor’ şeklinde söylentiler yok oldu, o algıyı yıktık. Son zamanlarda gelişen olaylara baktığımız zaman tuhaf şeyler olmuyor değil. Birileri proje olabilir, ya da bir proje ürünü olabilir. Ardahanlılar bu projenin farkındadır. Birileri belki, bir makam, mevki uğruna bu projeyi kabul etmiş olabilirler. Ardahan’da bu proje ürünü olanların foyası 31 Mart gecesi ortaya çıkacaktır. AK Parti, CHP, İYİ Parti’nin yanı sıra HDP seçmenlerinin de oylarını da alacağız. Benim Kürt kardeşlerimle, Kürt seçmenle insani ve hukuki güçlü bağlarım var. HDP’liler, CHP’ye değil benim şahsıma oy verecektir. Sahada bunu çok iyi bir şekilde gözlemliyoruz. Halkımızın bize çok büyük bir teveccühü var, İnşallah bu seçimden alnımız akıyla kazanarak çıkacağız“ şeklinde konuştu.

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
   • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
   • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
   • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
   • Facebook ile Giriş Yap  
   • KULLANICI GİRİŞİ
   • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
   • YORUM YAZ
   • Halil Kaçar'dan Yerel seçim açıklaması!