Ardahan PTT Karşısında ve Şehir Kulübü yanında bulunan Aras Edaş bünyesinde olan N Kolay Fatura Ödeme Veznesi, yeni vizyonuyla tam teşekkül olarak hizmet vermeye başladı.

Ardahan PTT Karşısında ve Şehir Kulübü yanında bulunan Aras Edaş bünyesinde olan N Kolay Fatura Ödeme Veznesi, yeni vizyonuyla tam teşekkül olarak hizmet vermeye başladı.

N Kolay Fatura Ödeme Veznesinden, para transferi, fatura yatırma, kredi kullanmak gibi bir çok bankacılık hizmetini sıra beklemeksizin, konforlu, güvenilir ve güler yüzlü personelle hizmet vermeyi ana misyon olarak belirlediklerini açıklayan işletme sahibi Iğdırlı iş insanı Serkan Güngör, “Türkiye’nin en yaygın, en büyük işlem hacmine sahip ödeme kuruluşu olarak haftanın 6 günü uzun çalışma saatleriyle hizmet vermekteyiz” dedi.

Gazetemizi ziyaret ederek N Kolay Fatura Ödeme Veznesi hakkında açıklamalarda bulunan işletme sahibi Serkan Güngör, merdiven altı yani korsan fatura ödeme noktaları olduğuna dikkat çekerek vatandaşların uyanık olmasını istedi.

Güngör: “N Kolay Fatura Ödeme noktaları Türkiye’de 600 yerde hizmet vermektedir. Bunların 2 tanesinin işletmesi bize ait. Neden N Kolay fatura ödemeleri, çünkü biz lisanslı kuruluşuz. Bazı yerlerde merdiven altı yani korsan fatura ödeme noktaları vardır, vatandaşlar bunlara itibar etmesinler” dedi.

Ardahan ve Iğdır’da ki N Kolay Fatura Ödeme Veznesinin işletmesinin kendilerine ait olduğu açıklayan Güngör, “Ardahan’da ki N Kolay Fatura Ödeme Veznesinde iki Ardahanlı hemşerimiz istihdam edilmektedir. SGK’sı ödenen, vergi levhası bulunan, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK)’nın lisanslı ve seri numaraları izniyle açılmış yasal bir kurumdur. Elektrik, doğalgaz, tüm cep telefon faturaları, kredi kart ödemeleri, kredi çekme gibi birçok bankacılık işlemleri, N Kolay Fatura Ödeme Veznesinde güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Vatandaş, işlemini nakit olduğu gibi kredi kartı ile de ödeme yapma seçeneği mevcuttur. Yurt içine ve yurt dışına para transferleri yapılan veznemiz, haftanın 6 gününde siz değerli halkımıza hizmet vermekteyiz. Güler yüzlü personel ve müşteri memnuniyeti ile zamanınızı başka yerlerde sıra beklemek için harcamayın, en uzun işlemleriniz bile 2 dakika içerisinde yapılmış olacaktır. Resmi bir fatura ödeme noktasıdır. Tüm vatandaşlarımızı N Kolay Fatura Ödeme Veznesinde görmek istiyoruz. Biz aynı zamanda Aktif Bank’ın şubesiyiz. Vatandaş bize geldiğinde SGK veya BAĞKUR’lu olduğu taktirde daha önceden herhangi bir bankayla sorun yaşamamışsa bilgilerini sisteme girip 30 bin TL’ye kadar kredi kullandırabiliyoruz. Bütün Ardahan halkını fatura ödeme noktasında görmek istiyoruz. Çünkü burası sağlıklı bir şekilde fatura ödemesi yapıyor ve aynı zamanda vatandaşı da her konuda bilgilendiriyoruz. Misyonumuz Ardahan halkının memnuniyetidir” şeklinde konuştu.

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • KORSAN FATURA ÖDEME NOKTALARINA DİKKAT