KASIM TIRPANCI

ARDAHAN’A ANJİYO ÜNİTESİ.. GÖLE’YE YENİ BİLGİSAYARLI TOMOGRAFİ..

Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay, Ardahan siyasetin temel taşı olma özelliğini taşıması, siyasetin; Atalay’ın yenide aday olup olmadığı varsayımları üzerine kurulduğu ve kamuoyunca da merak konusu olduğu, yaklaşan genel seçimin nasıl şekilleneceği sorusu bu günlerde önemli yer tutarken, Köprülü Belediyesi Başkanı Yücel Akkoç’un Spor etkinliği kapsamında Futbol Turnuvası sonucu ödül töreninin müzik ekşiliğinde yemekli etkililiğine katılacak olan Atalay’ın bir mesaj verip vermeyeceği merak konusu.

ARDAHAN’A ANJİYO ÜNİTESİ..

Ardahan halkının önemli taleplerinden biri olan Anjiyo Ünitesi ve diğer talepler için; Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay İstanbul Milletvekili Posof’lu Gülay Kaynarca’nın katkı sunduğu Ardahan, Göle, Hanak, Damal ve Çıldır’ın sağlıkla ilgili talepleri ve Çıldır ve Posof ilçelerimizdeki yüksekokul yurtlarının ısınma ihtiyacı olan mali destek talebini ”Küçük ama Güzel Memleketime hayırlı olsun.” dilekleriyle teşekkür açıklaması yaptı.

 Atalay açıklamasında; Ardahan Göle Hanak Damal ve Çıldır’ın sağlıkla ilgili taleplerimizin tamamını olumlu karşılayıp ivedilikle yapılması için ilgililere gerekli talimatları veren Sağlık Bakanımıza, keza Çıldır ve Posof ilçelerimizdeki yüksekokul yurtlarının ısınma ihtiyacı olan mali destek talebimizi aynı şekilde karşılayan Gençlik ve Spor Bakanımıza, bize eşlik eden Kıymetli Hemşehrimiz İstanbul vekilimiz Tülay Kaynarca Hanımefendi’ye teşekkür ederim.

Ardahan için Anjiyografi Ünitesi ile Göle için yeni Bilgisayarlı Tomografi cihazı Küçük ama Güzel Memleketime hayırlı olsun.

/

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
   • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
   • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
   • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
   • Facebook ile Giriş Yap  
   • KULLANICI GİRİŞİ
   • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
   • YORUM YAZ
   • ORHAN ATALAY, SAĞLIK BAKANI İLE GÖRÜŞTÜ