Posof’ta köy yollarında asfaltlama çalışması devam ediyor

Kategori: ARDAHAN HABER Güncelleme: 02.08.2016 14:42:12 Toplam 869 defa okunmuştur.

Posof’ta köy yollarında asfaltlama çalışması devam ediyor

Posof ilçesine bağlı iki gurup köy yollarında yapılan çalışmalar sonucunda 24 bin 600 metrelik kısmında asfaltlama çalışması tamamlandı. Posof Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından iki gurup köy yolunda asfaltlama çalışmasının yapılması halk arasında sevinçle karşılandı.
Posof Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu, “Posof’ta iki gurup köy yollarında asfaltlama çalışması devam ediyor. Posof -Süngülü ve Posof -Doğrular gurup yollarında asfalt çalışmalarının ilk etabı tamamlandı. Köy yollarında devam eden çalışmalar kapsamında iki farklı gurup yollarımızda 24 bin 600 metrelik kısmının birinci etap asfaltlama çalışmaları tamamlandı. Doğrular grubunun 6 bin 600 metrelik kısmı ile Süngülü gurup köy yollarında 18 kilometrelik kısmı tamamlanmıştır. İlçemiz köylerinde toplam 25 kilometrelik köy yolu asfaltlandı. Hiçbir köy ayrımı yapmadan yollarda iyileştirme ve asfaltlama çalışmalarımız devam ediyor. İmkanlar ölçüsünde ilçemiz ile köylerimizin bağlantısını sağlayan yollarımızın tamamını asfalt etmek için çalışıyoruz. Asfaltlama çalışmalarının ikinci etabı da yakında tamamlanacaktır. İlçemize ve halkımıza hayırlı olsun. Bazı gurup köy yollarında ise bakım ve iyileştirme çalışması yapılacak.” diye konuştu.
Alper TURGUT

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • Posof’ta köy yollarında asfaltlama çalışması devam ediyor