Desteğinizi Bekleyen Serhat Ardahan Spor Sizi Davet Ediyor

3 sezondur Ardahan’ı Bölgesel Amatör Liginde (BAL) temsil eden ve Ardahan’ı 3. Lige taşıma mücadelesi veren Serhat Ardahan Spor Futbol Kulübü 2018/2019 Sezonunu uyuşturucuya karşı sezon olarak ilan etti.

Aynı zaman da Ardahan Gazeteciler ve Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı da olan ve federasyon başkanı olarak Serhat Ardahan Spor’un sorumluluğunda alan Gazeteci Fakir Yılmaz’ın başkanlığında yeniden oluşturulmaya devam eden teknik heyet ve futbolcu kadrosu ile Ardahanlıların karşısına çıkacak olan Serhat Ardahan Sporlu Yönetici ve Futbolcular ilk antrenmanların da uyuşturucuya hayır mesajı verecekler.

**Ardahanlılar Desteğe Çağrıldı! 

Baştan Aşağı kurulmaya çalışılan ve kısa süre içinde toparlanan Serhat Ardahan Spor maddi sorununu çözmek için başlatılan kampanyayı Billboardlara taşıdı.

Şehrin merkezinde bulunan Billboardlara asılan ve '3. Lig İçin Haydi Ardahan Bu İşi Hep Birlikte Başaracağız' diyerek başlatılan maddi destek kampanyasına tüm Ardahanlıları Davet eden Serhat Ardahan Spor yönetimi bugün de Ardahan Valisini heyet olarak ziyaret edecek.

**Tüm Ardahanlılar Halilefendi Semt Sahasına Davet Edildi..

Başlatılan ekonomik destek kampanyası için son olarak Ankara’da ki iş adamlarına görüşen ve Ardahan’a dönenen Serhat Ardahan Spor Kulübü Yöneticileri ile birlikte saat 18.00’da Halilefendi Sentetik Saha da ikinci antrenmanını gerçekleştirecek olan Serhat Ardahan Spor’un yeni futbolcuları ve taraftarları tüm Ardahanlıları sahaya davet ettiler. Haber: Şenol Kirman

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • SERHAT ARDAHAN SPOR'DAN DAVET..