Serhat Ardahanspor’dan birlik, beraberlik çağrısı ve teşekkür

Kategori: ARDAHAN HABER Güncelleme: 10.10.2018 14:39:12 Toplam 491 defa okunmuştur.

Geçtiğimiz Pazar günü olağanüstü kongreye gidilerek yeni başkan Fevzi Bozkurt’un seçildiği Serhat Ardahanspor kulübünde oluşan yeni yönetim birlik ve beraberlik çağrısı yaparak, eski başkanlara ve yönetimlerine teşekkür etti.

Geçtiğimiz Pazar günü olağanüstü kongreye gidilerek yeni başkan Fevzi Bozkurt’un seçildiği Serhat Ardahanspor kulübünde oluşan yeni yönetim birlik ve beraberlik çağrısı yaparak, önceki dönem başkanlara ve yönetimlerine teşekkür etti.  

 Serhat Ardahanspor kulübünden yapılan açıklama şöyle;

 Kulübümüz 2012 yılından bu yana futbol branşında faaliyet gösteren bir sivil toplum örgütüdür. Türkiye’de futbol branşında profesyonel liglerde futbol takımı olmayan tek il Ardahan’dır. Futbol kulübümüz ilimizde yaşayan çocuk ve gençlerin futbol oynayarak eğitilmesini spor yaşama entegre edilmesini madde bağımlılığıyla mücadele edilmesi amacıyla spor yoluyla her türlü terör örgütlerinden uzak tutulmasını ve sağlıklı bir yaşam sürmek için sporun yaşam felsefesi olarak kabul edilmesini misyon olarak benimsemiş sosyo kültürel bir dernektir.

 Serhat Ardahanspor kulübü kurulduğu günden bugüne ulusal futbol arenasında Ardahan’ı başarılı bir şekilde temsil etmektedir. 2018-2019 sezonunda şampiyonluk parolası ile çıkan takımımız ekonomik anlamda zorlanmaktadır. Önceki yönetimlerimizin yakaladığı başarıyı yakalamak ve üzerine çıkmak için oluşturduğumuz genç ve dinamik yeni yönetimimiz ve ekibimizle Ardahan’ı profesyonel liglere taşımak çocuk ve gençlerimize iyi bir gelecek sunmak için faaliyet göstermektedir. Çıktığımız bu zor ve meşakkatli yolda sivil toplum örgütlerine bürokrasiye siyasetten iş hayatına tüm Ardahan sevdalılarını bir çatı altında toplamaya ve şehrimizi her türlü platformda başarıyla temsil etmeye davet ediyoruz.

 TEŞÜKKÜR

Serhat Ardahanspor kulübü olarak, Serhat Ardahanspor’a bugüne kadar gelen başarılı, spor hayatına her türlü destek ve hizmet veren önceki dönem başkanlarımıza özellikle Özer Kutlu Ünal’a, yönetimlerine, takıma her türlü destekte bulunan İmdat Tatar’ a, Ali Rıza Nasıroğlu’na, Boğalar taraftar gurubuna Başkanımız Fevzi Bozkurt ve yönetimi adına teşekkür ediyoruz.    Şenol Kirman

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • Serhat Ardahanspor’dan birlik, beraberlik çağrısı ve teşekkür