Ardahan SGK İl Müdürlüğü ve Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlükleri kapsamında cumartesi ve pazar günü de hizmet verdi.

Ardahan SGK İl Müdürlüğü ve Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlükleri kapsamında cumartesi ve pazar günü de hizmet verdi.

Konu hakkında bir açıklama yapan SGK Ardahan İl Müdürü Aziz Boz, “Yapılandırmaya yoğun başvuru olması nedeniyle vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması ve hafta içi çalışmaların-dan dolayı gelemeyen vatandaşlarımızda düşünülerek 28-29 Temmuz 2018 (Cumartesi-Pazar) Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ile Göle Sosyal Güvenlik İlçe Müdürlüğümüzün tüm birimleri görev yaptı. www.23subatgazetesi.org. 7143 Sayılı Kanun kapsamında Sosyal Güvenlik Kurumu tüm prim borçları için yapılandırma başvuru süresi 31.07.2018 Salı Günü mesai bitiminde sona erecektir” dedi.
SGK Ardahan İl Müdür yardımcılarımız Sami Şahin ve Fahri Toprak Vargün’le birlikte hafta sonu da Vatandaşların yapılandırmadan faydalanması için çalışmalarının sürdüğünü belirten İl Müdürü Aziz Boz; “7143 sayılı kanun kapsamında Sosyal Güvenlik Kurumuna sigorta birimi, bağ kur pirimi, idari para cezası ve kurum karşılığı kesenek gibi pirim borcu olanların 31.03.2018 tarihi itibari ile borcu olan sigortalıların yapılandırma kanunu son müracaat tarihi 31.07.2018 tarihi olup sigortalı ve hak sahipleri ve işverenlerimizin mağdur olmaması için kurum başkanlığımızın talimatı gereğince hizmet vermeye devam ediyoruz. Müracaat eden sigortalı, işverenlerimizin yapılandırma taleplerini yerine getiriyoruz” ifadesini kullandı.

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • SGK hafta sonu da hizmet verdi